Batsányi János és kora
(1750-1850)
Versenyfelhívás
A verseny célja
Tapolca és vonzáskörzete általános iskolás (7-8. osztályos) tanulóinak rendezett komplex (magyar irodalmi, történelmi, művészet- és zenetörténeti) tanulmányi csapatversenye (maximum három fős csapatok részére) névadónk tiszteletére.
A verseny lebonyolítási rendje
4 forduló, melyből 3 az interneten zajlik, míg az 4. - eredményhirdetéssel egybekötött – a Batsányi János Gimnáziumban zajló záró forduló, a döntő.
A versenyen való részvétel
A versenyen való részvételhez regisztráció szükséges. A regisztráció során a csapatoknak meg kell adniuk a bejelentkezéshez szükséges adatokat (csapatnév, e-mail, jelszó, iskola, felkészítő tanár), valamint a csapattagok nevét, osztályát. Regisztráció a "Bejelentkezés" menüpont alatt, vagy az alábbi hivatkozáson lehetséges.
Csapat regisztráció >>>
További információk a verseny menete menüpont alatt érhetőek el!